Magyarnándori Általános Iskola

Versenyek a 2017-2018-as tanévben

Verseny megnevezése Időpontja Résztvevő tanuló Eredmény Felkészítő tanár
 

Mozaik Országos Levelezős matematika verseny

 

2017.10.-2018.03.

 

 

Márton Liliána 2. o.

Szőllősi Szelina 8. o.

Krátki Orsolya 5. o.

Krizsanyik Barbara 5. o.

Benkó Ábel 8. o.

 

71. helyezés

83. helyezés

182. helyezés

184. helyezés

198. helyezés

 

Tolnainé Kalmár Hajnalka

Keresztúri Evelin

Bögös Tamásné

Bögös Tamásné

Keresztúri Evelin

 

 

K&H Vigyázz! Kész! Pénz! – pénzügyi vetélkedő

1-2. forduló

 

 

2017.12.-2018.04.

 

 

Guóth Zsófia 3. o.

Molnár Dominik 3. o.

Pálok Péter 3. o.

Balázs Dorka 4. o.

Berki Viktória 4. o.

Molnár Levente 4. o.

Gyurek Fanni 4. o.

Palman István 4. o.

Gubó Melitta 5. o.

Krátki Orsolya 5. o.

Krizsanyik Barbara 5. o.

Berényi Petra 8. o.

Kis Mirella 8. o.

Roza Evelin 8. o.

Szőllősi Szelina 8. o.

Tor Benedek 8. o.

 

 

 

 

Keresztúri Evelin

 

Országos Történelem verseny-iskolai forduló

 

2018. 12. 07.

 

Roza Evelin 8. o.

Szőllősi Szelina 8. o.

Benkó Ábel 8. o.

Tor Benedek 8. o.

 

 

Tovább jutott:

Roza Evelin 8. o.

Szőllősi Szelina 8. o.

Benkó Ábel 8. o.

Tor Benedek 8. o.

 

 

 

 

 

Karkusz Rita

 

 

 

 

 

 

Cserháti Csatangoló – megyei verseny

 

2018.01.-05.

 

Balázs Dorka 4. o.

Berki Viktória 4. o.

Röffler Gréta 4. o.

Pálok Szonja 4. o.

 

 

1. helyezés

 

Szita Zoltánné

 

Romhányi csata emlékére rendezett Rákóczi vetélkedő – Romhány

 

2018. 01. 22.

 

Roza Evelin 8. o.

Szőllősi Szelina 8. o.

Benkó Ábel 8. o.

 

 

1. helyezés

 

Kovácsné Daróczi Annamária

 

Országos Történelem verseny-megyei forduló

 

2018. 02. 08.

 

Roza Evelin 8. o.

Szőllősi Szelina 8. o.

Benkó Ábel 8. o.

Tor Benedek 8. o

 

7. helyezés

16. helyezés

17. helyezés

24. helyezés

 

 

Karkusz Rita

 

Zrínyi Matematika verseny – megyei fordulója

 

 

 

2018. 02.16.

 

Bozsó Balázs 2. o.

Basa Márkó 2. o.

Molnár Csenge 2. o.

Guóth Zsófia 3. o.

Molnár Dominik 3. o.

Palman István 4. o.

Molnár Levente 4. o.

Krátki Orsolya 5. o.

Szőllősi Szelina 8. o.

Benkó Ábel 8. o.

Roza Evelin 8. o.

 

19. helyezés

33. helyezés

34. helyezés

19. helyezés

39. helyezés

22. helyezés

62. helyezés

100. helyezés

9. helyezés

68. helyezés

27. helyezés

 

 

Tolnainé Kalmár Hajnalka

Tolnainé Kalmár Hajnalka

Tolnainé Kalmár Hajnalka

Györösiné Gyöngyösi Veronika

Tolnainé Kalmár Hajnalka

Tolnainé Kalmár Hajnalka

Bögös Tamásné

Keresztúri Evelin

Keresztúri Evelin

Keresztúri Evelin

 

„Madarak és fák napja” – megyei verseny

 

2018.03.23.

 

Benkó Ábel 8. o.

Berényi Petra 8. o.

Roza Evelin 8. o.

 

 

 

 

 

10. helyezés

 

Bögös Tamásné

 

Hagyományőrző Napok: Szabó Lőrinc Általános Iskola

·         Matematika diákolimpia

 

 

 

·         Rajzverseny

 

2018. 03.27.

 

 

 

Molnár Levente 4. o.

Palman István 4. o.

Szőllősi Szelina 8. o.

 

Márton Liliána 2. o.

Szőllősi Szelina 8. o.

 

 

 

 

6. helyezés

8. helyezés

3. helyezés

 

 

 

 

 

 

Szita Zoltánné

Szita zoltánné

Keresztúri Evelin

 

Tolnainé Kalmár Hajnalka

Bögös Tamásné

 

Katasztrófavédelmi verseny – megyei

 

 

2018.04.11.

 

Gubó Vivien 8. o.

Szlobodnyik Cintia 8. o.

Benkó Ábel 8. o.

Kókai Gergő 8. o.

Tor Benedek 8. o.

 

 

3. helyezés

 

Nagy Noémi

Szána Gábor

 

Bendegúz Tudásbajnokság – megyei döntő

 

2018. 04.13.

 

Basa Márkó 2. o.

Bozsó Balázs 2. o.

Dóczi Andrea 2. o.

Márton Liliána 2. o.

Molnár Csenge 2. o.

Guóth Zsófia 3. o.

Molnár Dominik 3. o.

Pálok Péter 3. o.

Balázs Dorka 4. o.

Molnár Levente 4. o.

Palman István 4. o.

Krátki Orsolya 5. o.

Juhász Márton 6. o.

Roza Evelin 8. o.

Benkó Ábel 8. o.

 

 

35. helyezés

17. helyezés

23. helyezés

25. helyezés

19. helyezés

5. helyezés

4. helyezés

9. helyezés

16. helyezés

14. helyezés

15. helyezés

3. helyezés

4. helyezés

3. helyezés

4. helyezés

 

 

Tolnainé Kalmár Hajnalka

Tolnainé Kalmár Hajnalka

Tolnainé Kalmár Hajnalka

Tolnainé Kalmár Hajnalka

Tolnainé Kalmár Hajnalka

Györösiné Gy. Veronika

Györösiné Gy. Veronika

Györösiné Gy. Veronika

Tolnainé Kalmár Hajnalka

Tolnainé Kalmár Hajnalka

Tolnainé Kalmár Hajnalka

Karkusz Rita

Karkusz Rita

Karkusz Rita

Karkusz Rita

 

 

 

 

 

 

 

K&H Vigyázz! Kész! Pénz! – pénzügyi vetélkedő, regionális döntő, Miskolc

 

 

2018. 04. 24

 

Berényi Petra 8. o.

Kis Mirella 8. o.

Roza Evelin 8. o.

Szőllősi Szelina 8. o.

Tor Benedek 8. o.

 

 

Keresztúri Evelin

 

Megyei elsősegélynyújtó verseny – Salgótarján

 

 

2018.04.25.

 

Benkó Ábel 8. o.

Jasztrapszki Barbara 8. o.

Jasztrapszki Beatrix 8. o.

Roza Evelin 8. o.

Szőllősi Szelina 8. o

 

 

5. helyezés

 

Keresztúri Evelin

 

Bendegúz Tudásbajnokság- országos döntő, Szeged

 

 

2018. 05.

 

Roza Evelin 8. o.

 

13. helyezés

 

Karkusz Rita

Gondolkodj Logikusan – matematika megyei verseny 2018. 05.29. Benkó Ábel 8. o.

Szőllősi Szelina 8. o.

 

3. helyezés

2. helyezés

 

Keresztúri Evelin,

Szána Gábor